Škrabka na jazyk - nerezová

     Prečo používať škrabku na jazyk? Až 95% zlého dychu pochádza z vrstvy baktérií usadených na povrchu jazyka, v ryhách jazyka a medzizubných prietoroch. Čistenie jazyka je preto dôležitý hygienický postup, ktorý pomáha pri odstraňovaní nečistôt a zvyškov z povrchu jazyka. Čistenie jazyka posilňuje imunitný systém, zlepšuje zdravie ústnej dutiny a pomáha nám riešiť rôzne zdravotné problémy.

zdravý jazyk = zdravý úsmev

    Vedeli ste, že po vyčistení zubov sa na vašom jazyku stále skrýva 80% baktérií, ktoré môžu z dlhodobého hľadiska viesť k zápachu z úst a ďalším zubným problémom? Myslíte si, že ak ste si vyčistili zuby a medzizubné priestory, zubný kaz, zápal dasieň, afty, či halitóza nemá u vás šancu? Tak ste potom na omyle, pretože povlak usadený na povrchu jazyka sa začne odplavovať a usádzať na zuboch a zubnej sklovine. Preto by kvalitná škrabka na jazyk mala byť neoddeliteľnou súčasťou vašej každodennej starostlivosti o ústnu dutinu.

    Naša škrabka na jazyk je vyrobená z lekárskej nehrzdavejúcej ocele s pohodlnou protišmykovou rukoväťou. Na rozdiel od plastových škrabiek na jazyk, ktoré je potrebné často vymieňať, naša škrabka na jazyk je nielen pevná, odolná, opakovane použiteľná, ale aj ľahko čistiteľná a môže sa aj sterilizovať. Dĺžka škrabky 14,5 cm, šírka hlavy 2,5 cm. Vyrobená v Číne pre HEROKI s.r.o.

Výhody:

  • redukuje zápach úst, čim zvyšuje sebavedomie,
  • zlepšuje zdravie ústnej dutiny a vzhľad jazyka,
  • čistí jazyk = odstraňuje zvyšky jedla a nepríjemný biely povlak z povrchu jazyka,
  • ľahko sa používa, čistí a sterilizuje,
  • dlhá životnosť,
  • zlepšuje chuťové vnímanie,
  • BPA free,
  • vhodná pre dospelých aj deti.

Materiál: nehrdzavejúca oceľ

Použitie: odporúčame používať dvakrát denne, ráno a večer, pred a po každom použití opláchnite vodou. 

Postup:

1.navlhčite si jazyk a škrabku na jazyk vodou,
2. jemne zoškrabujte povrch jazyka smerom od koreňa k špičke jazyka,
3. opakujte 3 až 4 krát,
4. vypláchnite ústa a opláchnite škrabku vodou.

Čistenie škrabky: ponorením škrabky do horúcej alebo citrónovej vody.

Balenie: 1ks 


cena: 11,90 €